محیا دلخواهی_روانشناس

محیا دلخواهی

محیا دلخواهی با رویکرد طرحواره‌درمانی علاوه بر مدیریت و مسئولیت فنی کلینیک ایران، مراجعین با مشکلات خلقی، اضطرابی را در اتاق درمان ملاقات می‌کند.

دکتر مینا دارایی

دکتر مینا دارایی

دکتر مینا دارایی تخصص ویژه‌ای در زمینه‌ی مشاور روابط صمیمانه، پیش از ازدواج و زوج‌درمانی دارد.

دکتر ملیحه عرشی

دکتر ملیحه عرشی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و موسس کلینیک ایران است. ایشان علاوه‌ بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، در زمینه زوج درمانی هم فعالیت دارد.

دکتر سارا کمالی

تخصص ویژه دکتر کمالی کار با زوج‌هاییست که به نوعی درگیر مشکلات اساسی مانند خیانت زناشویی هستند. ایشان در زمینه برگزار جلسات آموزشی و گروه‌درمانی نیز تخصص ویژه‌ای دارد.

دکتر علی هاشمی_روانشناس

دکتر سید علی هاشمی

دکتر هاشمی متخصص در سنجش روانشناختی، غربالگری، تشخیص و شناسایی اختلالات عصبی تحولی و درمانگر با رویکرد شخصی‌سازی‌شده است. ایشان در زمینه سنجش و آموزش سازمانی نیز فعالیت دارد.

دکتر پیمان رحیمی‌نژاد

پیمان رحیمی‌نژاد پژوهشگر، مدرس و درمانگر در حوزه روانشناسی مثبت‌نگر است. رویکرد رواندرمانی وجودی هم دیگر رویکردی است که در اتاق درمان برای کمک به مراجعین به کار می‌گیرد.

نیوشا شهروان

رواندرمانی نوجوانان و جوانان با رویکرد طرحواره‌درمانی از ویژگی‌های بارز نیوشا شهروان است. از دیگر فعالیت‌های ایشان جلسات گروه درمانی است.

مریم فیاض

سالها کار بالینی در بیمارستان روزبه تهران، از مریم فیاض یک روانشناس بالینی باتجربه ساخته است که می‌تواند از عهده‌ی درمان مراجعین با مشکلات مزمن برآید.

مهتاب کرج‌آبادی

درمان مراجعین با اختلالات اضطرابی و خُلقی، تخصص خانم مهتاب کرج‌آبادی است. رویکرد همدلانه‌ی ایشان در اتاق درمان متمایز است.

سیروس آرین

آقای سیروس آرین یک درمانگر با رویکرد رواندرمانی پویشی است. سالها کار در بیمارستان روزبه تهران از ایشان یک درمانگر حاذق و باتجربه ساخته است.

هدی فرامرزی

دکتر هدی فرامرزی

رویکرد خانم هدی فرامرزی درمان شناختی رفتاری و رویکرد آدلری است. خانم فرامرزی با مراجعین بزرگسال و نوجوان کار می‌کند.

محمدجعفر زاهدپور، روانشناس

محمدجعفر زاهدپور

تخصص ویژه محمدجعفر زاهدپور مشاوره به زوجین برای داشتن رابطه‌‌ای بهتر و ازدواجی درست و سالم است. ضمناً او مدیر دیجیتال‌مارکتینگ کلینیک ایران هم هست.

هانیه دودانگه

هانیه دودانگه

هانیه دودانگه یک طرحواره‌درمانگر جوان و حرفه‌ای است که در زمینه رواندرمانی مراجعین بزرگسال و نوجوان تخصص ویژه‌ای دارد.